Hizmetlerimiz

7/24 Elektrik Arıza Teknik Servisi

İSTANBUL ELEKTRİKÇİ

Dahili Telefon Numaralarımız ; 0216 417 20 29 / 0531 703 26 74

Elektrik alanında yıllardır hizmet veren ELSE Elektrik firması olarak siz müşterilerimizin yaşadığı elektrik problemleri için 7/24 Teknik Servis ile hizmetinizdeyiz. Tecrübeli elektrikçi ekibimiz ile karşılaştığınız elektrik sorunlarınızı hemen gideriyoruz. Ofisinizin bütün elektrik problemi ve elektrik tesisat işlerinde şirketimizi dilediğiniz an arayıp elektrik teknisyeni talebinde bulunabilirsiniz.

Uzun zamandır elektrik sektöründe aktif olarak hizmet sunan firmamız müşterilerimize sigorta değişimi gibi hizmetler sunuyor. Her biri işinin uzmanı çalışanlarımız yaşadığınız arızalarda 7gün 24saat sizlerin yanınızda. Mevcut elektrik tesisatınızda yaşadığınız problemlerin giderilmesi için firmamızı istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Arızayı sonuca kavuşturana kadar durmayacak kadar işinde uzman elektrikçi lerimiz siz müşterilerimize elektrik hizmeti konusunda daha iyi bir hizmet verebilmek için her geçen gün kendilerini geliştirmeye devam etmektedirler.

Sektördeki en gelişmiş elektrikçi firmaları ndan biri olan firmamız uzun bir geçmişe sahip ELSE Elektrik firması dır. Semtinizde veya mahallenizde size yakın bir elektrikçi mi baktınız ? Firmamız hizmetinizde. Sizlere Acil elektrikçi gönderebilcek kadar kapsamlı çalışan ekibimiz ile elektrik problemleri ne anında müdahale ederek sorunlarınızı gideriyoruz.

Evde Elektrik Sistemi Çalışmıyor Ne Yapmalıyım?

Günümüzde elektrik yalnızca mekanı aydınlatan bir şey değildir. Neredeyse pek çok ihtiyacımız elektrik tesisatı sayesinde gideriyoruz. Bu yüzden elektrikte yaşanacak en ufak problem dahi birçok işin aksamasına neden olur. Ancak bu sorunların kısa sürede çözülebilmesi mümkündür. Kartal elektrikçisi olan firmamız sorunların en hızlı şekilde çözüme kavuşturulabilmesi için müşterilerine hizmet veriyor.

Elektrik Kaçaklarına Dikkat!

Elektrik problemleri oldukça tehlikeli olabilir. Özellikle evde ya da işyerlerinde elektrik kaçakları mevcutsa bu durum büyük bir risk oluşturur. Kimsenin herhangi bir sorun yaşamaması adına bu elektrik kaçaklarının bir an önce giderilmesi şarttır. Aksi halde geri dönüşü olmayan problemler yaşanabilir. Böyle bir durumda Maltepe en yakın elektrikçi arayan kişilere gösterilecek yol firmamız ile iletişime geçilmesidir.

– Hizmetlerimiz –

TEL: 0216 417 20 29                                                             GSM: 0531 703 2674